ZSZ nr 1 w Dęblinie leci … na kolejny staż zagraniczny

W Technikum nr 1 w Dęblinie przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie ciągle coś się dzieje… U nas nie ma czasu na nudę!

Przed naszymi uczniami otwierają się nowe możliwości. To dla nich szansa na poszerzanie horyzontów, poznawanie świata, języków obcych oraz innych sposobów kształcenia.

Właśnie zakończyliśmy proces przygotowań do kolejnej mobilności staży zagranicznych w ramach projektu Współfinansowanego przez Unię Europejską pt. „EUROPEJSKIE UMIEJĘTNOŚCI – ZAWODOWY START – edycja 2”.

12 marca 2022r. pierwszych 16 uczniów kształcących się na kierunku technik mechanik lotniczy wyleciało do hiszpańskiej Sewilli na dwutygodniowe praktyki zagraniczne. To właśnie oni mają możliwość wykorzystania i rozwinięcia swoich umiejętności dzięki udziałowi w tym projekcie. Druga grupa naszych „lotników” również otrzyma taką szansę jesienią 2022.

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku: „Erasmus+ ZSZ1 Dęblin Lotnik II - 2022

Autor: Iwona Wierzchowska-Kuta