Szkolne Mistrzostwa w Biegu na Orientację

2 czerwca 2023r. z okazji Dni Dęblina na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i Zespołu Przedszkolno-Szkolnego nr 3 odbyły się Szkolne Mistrzostwach w Biegu na Orientację.

Do rywalizacji w biegu z mapą przystąpili wychowankowie internatu w składzie: Vladyslav Malyshev, Kiryll Valynets kl. 2tl, Kacper Adameczek kl. 1tl oraz Yauheni Lapichau kl. 3tm razem z wychowawcą Elżbietą Bakierą.
    Nasi podopieczni kolejny raz mogą pochwalić się swoimi sukcesami. Spośród uczestników startujących w kategorii szkół ponadpodstawowych to właśnie oni stanęli na podium, zajmując kolejno:

I miejsce – Kiryll Valynets klasa 2tl
II miejsce – Vladyslav Malyshev klasa 2tl
III miejsce - Yauheni Lapichau klasa 3tm

Najlepszym zawodnikom medale i dyplomy uznania wręczyli Burmistrz Dęblina, pani Beata Siedlecka oraz – w imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego, jednego ze współorganizatorów imprezy – mjr Piotr Szuwara.

Cieszymy się z Waszych sukcesów. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom woli walki.

Autor: E. Bakiera