Sieci komputerowe – prezentacja multimedialna.

Uczeń klasy 4 Ti Mateusz Wesołowski, kolejny raz przygotował i wygłosił prezentację multimedialną z dziedziny informatyki zatytułowaną „Sieci komputerowe”. Prezentacja została przygotowana na podstawie doświadczeń zebranych podczas wystąpienia ucznia w zeszłorocznej prezentacji pod tytułem „Bazy danych” oraz na podstawie uzyskanej wiedzy, której jakość została potwierdzona wynikami egzaminu zawodowego E.13 . Odbiorcami prezentacji, jak poprzednio, byli wychowankowie internatu a zarazem uczniowie klas informatycznych. Wystąpieniu Mateusza przysłuchiwali się także wychowawcy internatu.

Dzisiejsze spotkanie wydaje się być świetną formą propagowania wiedzy informatycznej. Daje możliwość przyswajania lub powtórki wiadomości. Jest zarazem „poligonem” do ćwiczenia autoprezentacji i oswajania się z bezpośrednim kontaktem z odbiorcami, posiadającymi często wiedzę z zakresu prezentowanego materiału.

Autor: M.K.