ŚWIĄTECZNY KONKURS...

UWAGA KONKURS !!!

To, że każdy uwielbia dostawać prezenty, jest po prostu oczywiste. Ta chwila, w której zabieramy się za rozpakowywanie naszych paczek jest nieziemska. Przez chwile znowu możemy poczuć się jak małe dzieci. Poszukując idealnych prezentów na święta, nie możemy zapomnieć o książkach, bo książka to naprawdę wspaniały prezent gwiazdkowy, a zanurzanie się w nową i dobrze napisaną historię umili czas podczas chłodnego wieczoru spędzonego pod kocem na kanapie. Książka znaleziona pod choinką na pewno ucieszy miłośników bujania w obłokach, rozwiązywania kryminalnych zagadek i odkrywania nieznanych światów.

Zachęcamy do podarowania bliskim pod choinkę książek. W okresie kiedy dużo czasu spędzamy w zaciszu domowym warto sięgnąć po lekturę.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla uczniów pt: Jaką książkę chciałabyś/chciałbyś podarować komuś pod choinkę i dlaczego? Napisz krótkie opowiadanie, w którym zaprezentujesz  książkę i umotywujesz dlaczego akurat tą chciałbyś podarować komuś bliskiemu najbardziej. Prace swoje przesyłajcie na adres: zsz1deblin_news@interia.pl do 22 grudnia 2020r.

Wszystkich uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, na miłośników książek czekają nagrody!!!