Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Sport

Sport

Artykuły

Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe -...

Do rywalizacji przystąpiły po dwie drużyny z Lubartowa i z Puław oraz jeden team z powiatu ryckiego – ZSZ nr 1 Dęblin. Do zwycięstwa w rejonowej drużynowej rywalizacji nad ekipą ZS nr 2 w Lubartowie zabrakło bardzo niewiele – 3 punkty.
Czytaj więcej o: Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe - V-ce Mistrz Rejonu Mechanik Dęblin.

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe - I...

Zasłużonym zwycięstwem dęblińskiego „Mechanika” zakończyły się powiatowe drużynowe zawody biegowe, mające na celu wyłonienie Mistrza Powiatu. Zwycięzca reprezentować będzie nasz powiat podczas zawodów półfinałowych(rejonowych).
Czytaj więcej o: Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe - I Miejsce dla ZSZ nr 1 Dęblin

Półfinałowy Turniej (Rejonowy) Piłki...

Przegrana  0 : 1 (podyktowany rzut karny?) w pierwszym meczu drużyny „Mechanika” Dęblin z „Puławami”, w turnieju o awans do finałów wojewódzkich, przekreśliła szanse na reprezentowanie powiatu ryckiego, w finale wojewódzkim przez jedną ze szkół powiatu ryckiego.
Czytaj więcej o: Półfinałowy Turniej (Rejonowy) Piłki Nożnej – „Orlik” - II miejsce.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej –...

Powiatowe zmagania sześciu ekip z Ryk i Dęblina zakończyły się zwycięstwem i awansem do półfinałów wojewódzkich (wcześniej rejonowych) reprezentacji ZSZ nr 1 w Dęblinie.
Czytaj więcej o: Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – „Orlik” – I miejsce

Grand Prix Polski Południowo – Wschodniej

Miejsca 3. , 4., 5., i 6., wywalczone 8 kwietnia przez reprezentantów ZSZ nr 1 w Dęblinie,  podczas „Biegu Pierwiosnka’’ w Leszkowicach, to bardzo dobre, wysokie lokaty. Ale …??? Gdyby rywalizacja przebiegała zgodnie z kanonami LA – być może byłoby jeszcze lepiej …?! 
Czytaj więcej o: Grand Prix Polski Południowo – Wschodniej

V Miejsce Mix’tów w Turnieju o Puchar...

Turniej Piłki Siatkowej tzw. Mix’tów ( regulaminowa minimalna ilość  - dwie zawodniczki na parkiecie ) zakończyliśmy na wysokim piątym miejscu. Apetyty były większe.
Czytaj więcej o: V Miejsce Mix’tów w Turnieju o Puchar dyrektora ZSO

Bieg Tropem Wilczym Sezon 2018

Słoneczna zimowa pogoda towarzyszyła biegaczom, którzy uczcili pamięć żołnierzy wyklętychpodczas VI Biegu Tropem Wilczym. ZSZ nr 1 w Dęblinie reprezentowała siedmio osobowa ekipa zawodników biegająca na trzech z czterech dystansów.
Czytaj więcej o: Bieg Tropem Wilczym Sezon 2018

V-ce Mistrzowie Powiatu w Piłce Siatkowej

            Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców rozpoczęliśmy od zwycięstwa 2 : 0 nad Mistrzem Ryk – ZSZ nr 2. Niestety w finałowym spotkaniu przyszedł kryzys, i ustąpiliśmy pola chłopakom z dęblińskich „Garów” …
Czytaj więcej o: V-ce Mistrzowie Powiatu w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Dęblina w Piłce Siatkowej...

Zwycięstwo 2 : 0 z ZSO w Dęblinie i nieznaczna przegrana w finałowym spotkaniu z ZSZ nr 2 w Dęblinie pozwoliły  naszym siatkarzom walczyć w eliminacjach powiatowych, które tylko zwycięzcom zagwarantują udział w turnieju rejonowym.
Czytaj więcej o: Mistrzostwa Dęblina w Piłce Siatkowej Chłopców

… na kazimierskim stoku …

Wspaniała zabawa w zimowej aurze, z elementami nauki jazdy na nartach, towarzyszyła młodzieży ZSZ nr 1 w Dęblinie podczas dwóch tegorocznych wyjazdów  na kazimierski stok. Pogoda dopisała, humory także, chociaż nie obeszło się bez bliskich spotkań z białym puchem.
Czytaj więcej o: … na kazimierskim stoku …