3. 2021/2022

2021/2022

Artykuły

Rejonowa Liga LA Puławy MOSiR 07.10.2021...

Na trzecim stopniu podium. Tak zakończyły się zmagania lekkoatletów w konkurencjach biegowych i technicznych Ligi LA - Licealiada chłopców. Na szczęście kilku zawodników „poprawiło życiówki” podczas tegorocznych zawodów na puławskim lekkoatletycznych obiekcie sportowym.

Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe III...

Leszkowice 05.10.2021 r. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wywalczył najniższy stopień podium podczas rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych rozegranych 5 październikaw Leszkowicach. Biegacze „Mechanika” Dęblin do ostatniej zmiany nie mogli być pewni trzeciego miejsca.

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna I m-ce

ZSO Dęblin 04.10.2020 r. Powiatowa Liga LA rozegrana ponownie na sportowych obiektach ZSO Dęblin wyłoniła tegoroczną, najlepsza ekipę lekkoatletyczną Dęblina, w kategorii Licealiada chłopcy. Mistrzem Dęblina został Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie ze znaczną przewagą...

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe...

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wywalczyli awans do zawodów wyższego szczebla – do Rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych, które odbędą 5 października w Leszkowicach.

Finały wojewódzkie „Z UKS-u do AZS-u”

w Ergometrze wioślarskim i Tenisie stołowym indywidualnym. Lublin 24.09.2021 r.

Mistrzostwa Szkoły w Ergometrze...

ZSZ nr 1 Dęblin   17 i 21.09. 2021 r. Mistrzostwa Szkoły w Ergometrze wioślarskim ponownie rozegrane zostały dzięki uprzejmości władz uczelni – Politechniki Lubelskiej, która oddelegowała pracownika uczelni z ergometrem wioślarskim.