Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

X EDYCJA MTT

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA. 5 listopada odbył się w naszej szkole I etap, w którym wzięło udział 9 uczniów klas maturalnych.

Czytaj więcej o:

WYCIECZKA DO WARSZAWY - "Odwrócona klasa"

W ramach projektu "Odwrócona klasa“ uczniowie klas I, głównie informatycznych, wraz z panią Agnieszką Ungiert i panem Arturem Misiakiem wyjechali na wycieczkę na WWSI do Warszawy, gdzie pod kierunkiem profesjonalnego trenera ćwiczyli umiejętności skutecznego uczenia się i organizowania własnego czasu.

Czytaj więcej o:

Projekt edukacyjny „Mistrzowie i Patrioci”

W październiku 2019 roku  uczniowie klas czwartych Yurii  Kurchenko (4tl) i Alan Zygan (4tk) wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Mistrzowie i Patrioci” . Organizatorem konkursu była Fundacja Instytutu Łukasiewicza ,a patronat narodowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Pan Andrzej Duda w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

 

Czytaj więcej o:

Mikołajki 2019, pożyteczne i przyjemne.

Wczesnym rankiem 6 grudnia, grupa uczniów klas pierwszych technikum informatycznego udała się do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w warsztatach językowych w siedzibie British Council. W trakcie warsztatów uczniowie mieli praktyczne zajęcia z języka, prowadzone metodą warsztatową, z wykorzystaniem różnych nowoczesnych środków TIK.

Czytaj więcej o:

Wernisaż świąteczny w Miejskim Domu Kultury

W piątek, trzynastego grudnia grupa wychowanków pod opieką pani E. Bakiery wybrała się na wernisaż malarstwa grupy „Ultrafiolet” i ich przyjaciół. Wystawa pod tytułem „Na imieninach u Adama i Ewy” odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie.

W trakcie wernisażu młodzież miała okazję uczestniczyć w koncercie, w wykonaniu uczestników zajęć piosenki literackiej, a także obejrzeć wystawę prac świątecznych wykonanych przez uczestników i pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej  oraz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Dęblina.

Czytaj więcej o: