Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

MAMY III MIEJSCE W XI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM IM. WŁODZIMIERZA PIETRZAKA

W sobotę, 29 lutego 2020r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem". Ideą konkursu było dawanie dzieciom i młodzieży okazji do pokazania swojego talentu, motywowania ich do pracy nad udoskonalaniem swoich umiejętności.

Nasz uczeń z klasy I Technikum Informatycznego Jakub Wójcik został laureatem III Miejsca edycji fotograficznej tego konkursu, za temat „Natura”. Jest to dla nas ogromny powód do dumy, ponieważ do edycji fotograficznej XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego wpłynęło aż 272 prace fotograficzne z Polski, Białorusi i Stanów Zjednoczonych. Miło było usłyszeć, że uczeń Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie stanął na podium i zdobył jedną z głównych nagród. Opiekunem Jakuba ze strony szkoły była sorka Małgosia Radomska, która wytypowała go do udziału oraz czuwała nad wyborem zdjęć.

Jako podsumowanie konkursu Jury Konkursowe wyrazili opinię, że uczestnicy wykazali się ogromną wrażliwością, talentem oraz dojrzałością.

Naszemu laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w promowaniu swojego talentu oraz dobrego imienia szkoły.