Pożegnanie maturzystów w internacie

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna"
                                                            J. Twardowski

Taką myślą społeczność internacka żegna tegorocznych maturzystów, którzy kończą swoją przygodę z nami i rozpoczynają nowy rozdział w swoim dorosłym życiu.

W społeczności internackiej co roku mamy grupkę maturzystów, których żegnamy gdy przychodzi czas opuszczenia naszej szkoły i wkroczenia na ścieżkę dorosłego życia. W tym roku żegnamy dwójkę naszych wychowanków.

Absolwentom na pamiątkę spędzonych chwil w internacie zostały wręczone drobne upominki.

Naszym Maturzystom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia na maturze i w dalszej edukacji!

W imieniu całej Młodzieżowej Rady Internatu, życzę Wam, abyście na nowej, w pełni już dorosłej drodze życia, spotykali tylko ludzi wspaniałych i przeżywali niesamowite przygody, a osiągane sukcesy niech będą pięknym zwieńczeniem tej wędrówki.

Kochani Życzymy Wam Powodzenia, wspominajcie nas dobrze i odwiedzajcie!

Do zobaczenia!

Młodzieżowa Rada Internatu