Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

Poniżej harmonoram zajęć pozalekcyjnych (godzin dodatkowych, kółek itp.)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w II semestrze r. szk. 2016/17

Koła zainteresowań:

Nazwa koła

Opiekun

Dzień tyg.

Godzina

Miejsce

Zrób to sam

K. Jagiełło

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

1400-1600

1400-1500

WARSZTATY

Zrób to sam

H. Sawczyk

PONIEDZIAŁEK

1400-1500

WARSZTATY

Zrób to sam

T. Pyt

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

CZWARTEK

1400-1500

1400-1500

1400-1500

WARSZTATY

Koło modelarskie

M. Lentas

ŚRODA

1500-1600

19

Grafika komputerowa

M. Bartoszewska

WTOREK

1450-1550

112

Koło biblijne

Ł. Sawicki

ŚRODA

1455-1540

118

Koło artystyczne

M. Radomska

ŚRODA

1400-1500

biblioteka

Szkolne Koło Krajoznawczo- Turystyczne

J. Rayski

w/g planu pracy

w/g potrzeb

114

Elektryk  majsterkowicz

K. Zagożdżon

PONIEDZIAŁEK

1400-1500

W1

Koło elektryczno- elektroniczne

M. Wojtaś

ŚRODA

1300-1500

W2

Zajęcia sportowe:

Nazwa zajęć

Opiekun

Dzień tyg.

Godzina

Miejsce

Lekkoatletyka- wiosna

A. Pacholski

ŚRODA

PIĄTEK

1500-1630

1500-1630

BOISKO/

STADION

Piłka siatkowa

A. Pacholski

WTOREK

1500-1630

SALA GIM.

Piłka halowa

A. Pacholski

CZWARTEK

1500-1630

SALA GIM.

Tenis stołowy- zima

A. Pacholski

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

1500-1630

1500-1630

S2

Treningi na siłowni

B. Adamczyk

ŚRODA

1500-1700

SIŁOWNIA

Lekkoatletyka- wiosna

B. Adamczyk

PONIEDZIAŁEK

1500-1630

BOISKO

Treningi na siłowni

T. Nowak

PONIEDZIAŁEK

1500-1700

SIŁOWNIA

Piłka koszykowa

T. Nowak

PONIEDZIAŁEK

1500-1600

SALA GIM.

Inne zajęcia:

Nazwa zajęć

Opiekun

Dzień tyg.

Godzina

Miejsce

Treningi ortograficzne

I. Zugaj

ŚRODA

1500-1600

gab. 115

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

-j. polski :    1 godzina /2 tyg.

U. Kostyra

PONIEDZIAŁEK

1400-1445

18

T. Kowalska

CZWARTEK

WTOREK

800- 845

1450-1540

104

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

- matematyka:    1 godzina /2 tyg.

A. Misiak

ŚRODA

1400-1445

31

A. Ungiert

ŚRODA

1450-1540

109

 

 

Dodatkowe zajęcia przedmiotowe:

Przedmiot

Opiekun

Dzień tyg.

Godzina

Miejsce

j. polski              dla kl. 4

                            dla kl. 3

T. Kowalska

PONIEDZIAŁEK

CZWARTEK

1400-1600

800- 845

104

J. polski

U. Kostyra

WTOREK

800- 845

18

fizyka

M. Wojdat

ŚRODA

CZWARTEK

1315-1400

1405-1450

22

22

matematyka     dla kl. 1

                           dla kl. 4

A. Misiak

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

1450-1535

1405-1450

31

matematyka     dla kl. 1

                           dla kl. 4

A. Ungiert

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

800- 845

1450-1550

109

geografia

M. Więsek

PONIEDZIAŁEK

CZWARTEK

1450-1535

21

biologia,  EdB, podst. przedsięb. 

                          dla kl. 4       

                        

M. Teodorowicz

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

800-845

1450-1535

1450-1535

101

j. niemiecki

M. Pawłowska

ŚRODA

1450-1535

102

j. rosyjski

N. Harasymiak

CZWARTEK

1405-1450

113

j. angielski

A. Puchniak

 

 

113

j. angielski

R. Saracen

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

PIĄTEK

1300-1400

1400-1500

1500-1545

108

historia, WOS

U. Pacholska

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

1400-1500

1500-1600

1500-1600

17

chemia

M. Matysek

1-WTOREK

800- 845

101

przyg. do egzaminu zawodowego

Cz. Domański

PIĄTEK

1410-1555

20

przyg. do egzaminu zawodowego ASSO, sieci komputerowe

I. Lewicki

WTOREK

 

800- 845

111

przedmioty zawodowe-  mech. lotnicza

Z. Stępień

2- WTOREK

1500-1600

19

przedmioty zawodowe-  techniczne

W. Nowak

ŚRODA

1215-1300

23

przedmioty zawodowe-  technologia internetowa

Sz. Smaga

PONIEDZIAŁEK

 

1500-1555

 

110

przedmioty zawodowe-  lotnicze, opieka nad pracownią W3

D. Mizak

w/g potrzeb

w/g potrzeb

W3

przyg. do egzaminu zawodowego E.12, opieka nad pracowniami

J. Rayski

w/g potrzeb

w/g potrzeb

114,30,

biblioteka