Dzień otwarty szkoły i internatu / Informator

Podczas dni otwartych szkoły, internat jako cześć integralna szkoły, miał możliwość zaprezentowania swoich zalet.

Przygotowane stoisko, które znajdowało się w sali gimnastycznej, odwiedziło wielu uczniów okolicznych szkół. Wiele informacji potencjalnym przyszłym mieszkańcom internatu przekazali wychowawcy, rozdając ulotki informacyjne, udostępniając informator dotyczący funkcjonowania internatu, wyświetlona została prezentacja multimedialna. Chętnych do odwiedzenia budynku internatu oprowadzali po placówce wychowawcy dyżurni. Intensywna praca wychowanków i wychowawców, włożona w przygotowanie stoiska na dzień otwarty, co roku przynosi efekty w postaci nowych chętnych do zamieszkania w internacie.

Autor: M.K.