Rozpoczynamy przygodę w Irlandii !!

Pierwsza grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wyjechała na praktyki do Republiki Irlandii do Mallow, w ramach  projektu „Zawodowcy z Dęblina na europejskim rynku pracy” o numerze 2017-1-PL01-KA102-035852 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego

realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Wczoraj 12 listopada po długiej podróży z lotniska w Modlinie, dotarliśmy do Dublina, skąd autokarem w godzinach wieczornych dojechaliśmy do Mallow. Z centrum miasta zostaliśmy odebrani przez irlandzkie rodziny goszczące.

Dzisiaj od samego rana rzuciliśmy się wir pracy. Całą grupą uczestniczyliśmy w spotkaniu organizacyjno – informacyjnym z przedstawicielami firmy pośredniczącej Your International Trainnig z paniami Patrycją, Martą, Ausrą i Judy, które odbyło się w sali konferencyjnej w Hiberian Hotel. Po zajęciach praktycznych nasi elektrycy i informatycy uczestniczyli w zajęciach z języka angielskiego. Po wyczerpującym pierwszym dniu pobytu, zmęczeni ale zadowoleni rozeszliśmy się do domów.

Opiekunowie i uczestnicy projektu. W galerii kilka zdjęć z podróży i z Mallow.