DYSKOTEKA INTERNACKA

Dnia 16.04.2024 r. odbyła się w naszym Internacie dyskoteka integracyjna wspólnie z  wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Dęblinie pod opieką wychowawców i pani Dyrektor Beaty Kursy.

Wychowankowie wesoło spędzili czas, tańczyli w rytmie znanych i lubianych przebojów mogli także wziąć udział w przygotowanych przez wychowawców zabawach.

Poza znakomitą muzyką, która wprowadziła uczestników w pozytywny nastrój, ogromną atrakcją okazała się być fotobudka. Uczniowie mogli pozować do zdjęć w przeróżnych perukach, maskach oraz kapeluszach. Wszyscy wspaniale się bawili, pozostały miłe wspomnienia oraz zabawne zdjęcia.. Na wszystkich wychowanków czekał również słodki poczęstunek.

Podczas tego wydarzenia wspólnie tańczyliśmy i dobrze się bawiliśmy przez całe dwie godziny.
Mamy nadzieję, że takie wydarzenie uda się za jakiś czas powtórzyć.

Organizatorzy: Juliia Całka, Karolina Kozicka, Olga Klamann.