15 kwietnia 2024 roku - Dzień Otwarty Szkoły

Do tego dnia przygotowywaliśmy się szczególnie. Chcieliśmy bowiem naszych gości przyjąć jak najlepiej.

15 kwietnia otworzyliśmy podwoje Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie dla wszystkich, którzy chcieli poznać naszą szkołę.  A odwiedzili nas goście znamienici – uczniowie klas ósmych okolicznych, i nie tylko, szkół podstawowych ze swoimi nauczycielami.

Nasi goście mieli możliwość zapoznania się ofertą edukacyjną szkoły, ale także zwiedzenia budynku szkolnych warsztatów, internatu i zajrzenia do sal lekcyjnych i innych zakamarków. Słowem, poznali szkołę ,,od kuchni”. Obejrzeli okolicznościowe wystawy i ekspozycje prezentujące poszczególne kierunki kształcenia.

Niewątpliwie największą atrakcją tego dnia była specjalnie przygotowana dla naszych odwiedzających gra terenowa. Nagrody (w postaci drobnych gadżetów związanych ze szkołą)  za rozwiązanie wszystkich zadań i odszyfrowanie hasła wręczał sam dyrektor szkoły Pan Artur Misiak w towarzystwie Pani dyrektor Iwony Wierzchowskiej - Kuty.

Po zakamarkach szkoły, internatu i warsztatów oprowadzali gości gospodarze – nauczyciele i oczywiście uczniowie, którzy najlepiej znają szkolne tajemnice i najwięcej mogą o nich powiedzieć. Chętnie opowiadali odwiedzającym o tym, co dzieje się w szkole na co dzień.

Sadząc po minach i reakcjach, gościom bardzo się w naszej szkole podobało. Z resztą, najlepiej zaświadczy o tym nasza fotorelacja.

Bardzo Wam dziękujemy drodzy goście za to, że zaszczyciliście nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów we wrześniu, tym razem na rozpoczęciu roku szkolnego.

Autor: Urszula Kostyra