Konkurs historyczny -praca, projekt ,,Generał F.Kleeberg - patron naszej szkoły''

Cele konkursu to przybliżenie sylwetki patrona i kultywowanie tradycji szkoły, a także rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości estetycznej uczniów naszej szkoły oraz wzbogacanie ich warsztatu i umiejętności plastycznych.

Jury w składzie wicedyrektor Iwona WIerzchowska-Kuta , Anna Strumnik, Monika Pawłowska, Urszula Kostyra, Małgorzata Więsek i Sylwester Goliasz przyznało miejsca w kategorii:

I miejsce-Bartosz Kamola-kl. I tia

II miejsce-Patryk Kowalski-kl. I tm

III miejsce-Kamil Dasiuk-kl. I tl

wyróżnienia-Bartosz Jermolik-kl. I te,Michał Kępka-kl. I tk,Dawid Zięba-kl. I te,Daniel Foryś-kl. I te

I miejsce-Bartosz Jermolik- I te

II miejsce-Natalia Daniluk- I tk

III miejsce-Alicja Iwanek-1tm,Kacper Kopciowski-kl. II ti

wyróżnienie -Olaf Wiraszka-kl. I te

Dziękujemy uczniom klas I te, I tia ,I tk/m, I tL, II ti, II tl, II te za udział, zaangażowanie i poświęcony czas.

Opiekun Koła Miłośników Historii i organizator konkursu-Urszula Pacholska

Autor: Urszula Pacholska