DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2023

Po raz kolejny już zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej dla najmłodszych pacjentów oddziałów szpitalnych. Akcja potrwa do 17 listopada 2023 roku.

Prosimy o maskotki, zabawki, gry, puzzle i artykuły plastyczne. Wszystkie rzeczy muszą być nowe.

Dary zbieramy:

Szkoła - biblioteka

Internat - pokój wychowawców 139

Zachęcamy wszystkich do okazania empatii. Ten niewielki gest może wywołać wielki uśmiech na buziach chorych dzieci i pomóc dzielnie znieść niezbędne zabiegi medyczne smile

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, a wraz z nimi przekazujemy nasze wsparcie w walce z chorobą. Wsparcie, które jest tak bardzo ważne w tych niezwykle trudnych chwilach.

Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy!

Koordynator akcji Juliia Całka

Autor: A. Aleksiewicz