OTRZĘSINY

17 października uczniowie klas pierwszych wzięli udział  w otrzęsinach, by stać się pełnoprawnymi członkami społeczności internackiej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie. Tak zwane "otrzęsiny" klas pierwszych, czyli popularnie "chrzest kotów", były zabawą połączoną z rywalizacją uczniów z pierwszych klas. Uczniowie starszych grup pod opieką wychowawców zorganizowali zabawę otrzęsinową. Program otrzęsin przygotowany został w formie konkursów, a pierwszoklasiści mieli do pokonania wiele  konkurencji.

Podczas różnych zadań „koty” musiały wykazać się refleksem, szybkością i sprytem.

Impreza miała charakter wesołej zabawy, po której uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona jego wychowanków.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Autor: Juliia Całka / Karolina Kozicka