„Przerwa na czytanie”

Biblioteka naszej szkoły zaprasza uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

W naszej szkole wydarzenie odbędzie się 19 października 2023 roku (czwartek) na długich przerwach. Czytamy swoje ulubione książki (również te wypożyczone z biblioteki).

W tym roku, oprócz książki tradycyjnej, dzięki współpracy z firmą LEGIMI organizatorzy bezpłatnie udostępniają uczniom (i wszystkim innym zainteresowanym) 40 tytułów książek do czytania w formie ebooków i synchrobooków. Książki są w języku polskim, angielskim i ukraińskim, dla różnych grup wiekowych, możecie być pewni - dla każdego coś dobrego! Strona jest aktywna podczas trwania akcji - do końca października.

Instrukcja obsługi strony:

1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/przerwa-na-czytanie/
  2. Kliknij „dalej”.
  3. Wybierz książkę, a następnie zaloguj się lub zarejestruj w Legimi.
  4. Pobierz aplikację mobilną Legimi. Po zalogowaniu się wybrana książka znajdzie się na Twojej wirtualnej półce.

Zapraszamy do udziału w akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie

Autor: Anna Strumnik