Innowacyjna Szkoła Google

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła została oficjalnie zakwalifikowana do Programu Innowacyjna Szkoła Google!

Czym jest Innowacyjna Szkoła Google?

Założeniem Programu jest zapewnienie placówkom oświatowym kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych w zakresie obejmującym m.in.:

• konfigurację, wsparcie techniczne i metodyczne dla bezpłatnej platformy Google Workspace for Education
  • przeszkolenie kadry dydaktycznej, zespołu IT oraz kadry zarządzającej w obszarze wykorzystania nowych technologii w szkole
  • przygotowanie do certyfikacji oraz vouchery na egzaminy dla  Google Edukatorów
  • dostęp do najlepszych, certyfikowanych nauczycieli Google w Polsce (GEG Poland) oraz ich wsparcia

Naszym celem jest włączenie szkoły w całościowy ekosystem edukacyjny, obejmujący m.in. rozwiązania Google dla Edukacji, który udoskonali efektywność nauczania i uczenia się z korzyścią dla:

• Uczniów
  • Kadry nauczycielskiej