Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej z okazji Dni Dęblina ZSO Dęblin 06.06.2023r.

Rywalizacja szkół średnich, w zmaganiach lekkoatletycznych - sportowej części tegorocznych obchodów Dni Dęblina - rozegrana została na obiektach sportowych ZSO Dęblin.

Do zawodów przystąpiły reprezentacje szkół średnich Dęblina. Wyniki sportowe naszych reprezentantów przedstawiamy poniżej.
100 m.

Skok w dal
3. m-ce Jakub Bauman 4 E 4,
4. m-ce Jakub Kępka 4 TL
Dodać należy, że szkołę reprezentowały również dziewczęta Julia Wojdat 1 TK, w biegu na 800 m. Julcia zajęła 5 miejsce, oraz – Magdalena Raczyńska – 3 TK skok w dal. Niestety Madzia nie ukończyła konkurencji z powodu odnawiającej się kontuzji.
Wszystkim „Pilnikom”reprezentującym szkołę bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania należą się tegorocznym maturzystom, którzy i tym razem nie zawiedli…

Autor: Artur Pacholski