Turniej Piłki Siatkowejo Mistrzostwo Szkoły klas 1 – 4 ZSZ nr 1 Dęblin 01.06.2023r. Dzień Dziecka w ZSZ nr 1 w Dęblinie.

Zainteresowanie piłką siatkową młodzieży naszej szkoły przełożyło się na osiem klasowych zgłoszeń do udziału w turnieju. Niestety dwie drużyny musiały zrezygnować z uczestnictwa, ponieważ wcześniej zdecydowały się obchodzić święto dzieci i młodzieży, na wcześniej zorganizowanych wycieczkach szkolnych.

Poziom rywalizacji, walka o każdy punkt, w wyśmienitej, sportowej atmosferze, cechowała niemalże każde spotkanie. Turniej, rozegrany został systemem „w grupach”.
Następnie drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupach rozegrały mecz o najniższy stopień podium -2 TL vs 1 TL. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „starszych lotników” 2:1
Identycznym wynikiem (2:1) zakończył się finał, w którym bój stoczyły reprezentacje klas
3 TE vs 4 TKE
Skład zwycięzców turnieju – 3 TE:
Białomyzy D., Dymiński B., Jawoszek S., Maraszek B., Sitkiewicz M., Skórka M., Smolarczyk M.
Miejsca 5 – 6 zajęły ekipy z klas pierwszych – 1 TI i 1 TK.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportowe emocje, a licznie zgromadzonym kibicom dziękujemy za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.

Autor: Artur Pacholski