Uczniowie Pilników wśród laureatów Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dnia 20 lutego 2023r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, poseł na sejm RP Pan Kazimierz Choma, wojewoda lubelski Pan Lech Sprawka oraz lubelski kurator oświaty Pani Teresa Misiuk, wręczyli stypendystom dyplomy Prezesa Rady Ministrów. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych stypendystów na rok szkolny 2022/2023 znaleźli się uczniowie naszej szkoły – Jakub Bauman kl.4k4 oraz Jakub Kowalczyk kl.2te

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Jesteśmy dumni, że nasi Chłopcy podołali tym wymaganiom. Serdecznie Im gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności oraz realizacji własnych aspiracji i kolejnych wspaniałych wyników!!! Brawo Chłopaki !!!

Autor: Małgorzata Radomska