Walentynki

14 lutego – był w naszej szkole wyjątkowy… Spędzaliśmy go pod hasłem: DOBRE SŁOWO MA SZCZEGÓLNĄ MOC - PODARUJ UŚMIECH I DOBRE SŁOWO KAŻDEMU KOGO LUBISZ! Nie traktowaliśmy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunki sorki Małgosi Radomskiej zorganizowano „POCZTĘ WALENTYNKOWĄ”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać dobre słowo i pozdrowienia walentynkowe lubianym osobom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka. Trzeba przyznać, że szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników administracji szkolnej.

W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code, czyli ubrania w kolorze czerwonym. Wszyscy, którzy tego dnia – 14 lutego wyraźnie zaakcentowali w swoim ubiorze kolor czerwony otrzymali nagrodę – byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Również większość naszych nauczycieli dała się ponieść atmosferze walentynkowej, co widoczne było w czerwonym kolorze strojów.

Cieszymy się, że nasza mała społeczność szkolna jest z sobą tak zżyta i czujemy się tu jak w dużej rodzinie. Mamy nadzieję iż takie Walentynki - radosne i przeżyte razem w szkole dodadzą nam wszystkim sił by w ten kolejny prawie wiosenny etap nauki wejść z radością i zapałem do dalszej pracy. Czekamy na następne okazje do tak wspaniałej zabawy!

Autor: Małgorzata Radomska