Ile waży św. Mikołaj?

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie po raz pierwszy bierze udział w ogólnopolskim konkursie charytatywnym „ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ?” - VIII edycja 2022. Wspieramy wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Celem konkursu jest:

• Promocja postaci prawdziwego św. Mikołaja, biskupa Miry, jako patrona dzieci i młodzieży.
  • Promocja wśród dzieci i młodzieży idei zaangażowania społecznego, empatii oraz otwartości na drugiego człowieka, poprzez organizację szkolnych przedsięwzięć charytatywnych.
  • Wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Akcja polega na zbiórce bilonu i potrwa do 31 stycznia 2023 roku, a monety zbierane będą:

INTERNAT: pokój wychowawców 139

SZKOŁA: biblioteka, sala 109

Liczy się waga i wartość monet.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów, nauczycieli oraz całą społeczność szkolną!

Organizator: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

www.ilewazymikołaj.pl