Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Indywidualnym

Dnia 16 września 2022r. w sali sportowej ZSZ nr 1 Dęblin odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły. Zawody rozgrane zostały systemem „do dwóch przegranych meczów” … i stały na dobrym poziomie. W zawodach udział wzięło 27 zawodników.

Mistrzem Szkoły ponownie został Sebastian Jawoszek kl. 3 E. W finałowym spotkaniu pokonał 3:2 Sebastiana Sobola z klasy 4 E4.
Kolejne miejsca zajęli:
3. Dusiński Emil – 4 E 4,
4. Ciara Igor – 1 TL,
5. Zdunek Szymon – 4 TE,
6. Kozicki Kajetan 1 TL,

7. Sowa Gabriel – 4 K4,
8. Małysz Piotr – 1 TK,
9. Szlendak Kamil – 2 TE,
10. Bożek Bartłomiej – 1 TE,
11. Zalech Mateusz – 4 K4,
12. Capała Mikołaj 1 TE

Pięciu pierwszych zawodników (bez Sebastiana Sobola V-ce Mistrza Szkoły, który reprezentować nas będzie w zawodach w Ergometrze wioślarskim) – 30 września powalczy
w Lublinie, w zawodach wojewódzkich „Z UKS-u do AZS-u”, o awans do grudniowych zawodów ogólnopolskich.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, a zawodnikom, którzy awansowali do zawodów wojewódzkich życzymy zwycięskich bojów.

Autor: Artur Pacholski