Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nowości

Nowości

Artykuły

„Noc Bibliotek” za nami….

We wtorkowy wieczór chętni uczniowie, wraz ze swoimi sorkami: Małgosią Radomską i Anią Strumnik, uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” zorganizowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie. 
Czytaj więcej o: „Noc Bibliotek” za nami….

Wieczornica- Pamięć o Powstańcach jest...

Członkowie Koła Miłośników Historii i zaproszeni uczniowie z klas 4TK/L4,4i4B,4Ti,3TE,3Ti, wraz z opiekunką p. Urszulą Pacholską minutą ciszy oddali hołd Powstańcom.
Czytaj więcej o: Wieczornica- Pamięć o Powstańcach jest wieczna.

Czas zacząć przygodę, witaj Torremolinos

To już drugi dzień pobytu uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie w ciepłej i pięknej Hiszpanii. Rano spotkanie z koordynatorem Panią Karoliną i zapoznanie z naszymi pracodawcami i zakładami pracy. Później wyruszyliśmy na podbój Torremolinos i pierwsze spotkanie z...
Czytaj więcej o: Czas zacząć przygodę, witaj Torremolinos

W tej szkole marzenia się spełniają –...

2 października 2022 r. grupa 24 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie pod opieką Pana dyrektora Artura Misiaka i Pani Jolanty Kiebzak, wyruszyła na podbój słonecznej Andaluzji. To już kolejny raz 12 elektryków i 12 informatyków wyleciało na miesięczne zagraniczne...
Czytaj więcej o: W tej szkole marzenia się spełniają – praktyki zawodowe w Hiszpanii

Wycieczka krajoznawcza do Warszawy

W dniu 30 września 2022 grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pań: Moniki Malskiej, Moniki Gołębiowskiej i Elżbiety Bakiery wyruszyła na wycieczkę krajoznawczą do Warszawy. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Pałacu w Wilanowie.
Czytaj więcej o: Wycieczka krajoznawcza do Warszawy

Sprzątamy dla Polski

Już w najbiższy poniedziałek (3 października 2022 r.) wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie wezmą udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Sprzątamy dla Polski".
Czytaj więcej o: Sprzątamy dla Polski

IX Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

23 września uczniowie naszej szkoły przystąpili do szkolnych eliminacji IX Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym – Ryki 2022. Tegoroczne hasło przewodnie inicjatywy brzmi: „Stres i lęk – wyzwania człowieka w obliczu współczesnych zagrożeń”.
Czytaj więcej o: IX Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

Próbna ewakuacja

Wrzesień, co roku jest miesiącem, w którym we wszystkich obiektach naszej szkoły sprawdzany jest w praktyce stopień opanowania przez społeczność, tj. nauczycieli, wychowawców, uczniów, pracowników szkoły procedur określających zachowanie się w sytuacji zagrożenia (nie tylko...
Czytaj więcej o: Próbna ewakuacja

Europejski Dzień Języków Obcych

Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych, które przypadają na 26 września na dobre wpisały się już w kalendarz imprez w naszej szkole. To dobra okazja, by zwrócić uczniom uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych...
Czytaj więcej o: Europejski Dzień Języków Obcych

WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA DO KOPALNI...

W dniu 27.09.2022 uczniowie klas 4e4, 4k4, 4 tke, 3 te i 3 tl pod opieką pani Anny Strumnik i pani Małgorzaty Więsek wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą.
Czytaj więcej o: WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA DO KOPALNI ODKRYWKOWEJ W BEŁCHATOWIE I MANUFAKTURY