Finały wojewódzkie „Z UKS-u do AZS-u”

w Ergometrze wioślarskim i Tenisie stołowym indywidualnym. Lublin 24.09.2021 r.

Finały wojewódzkie „Z UKS-u do AZS-u” kolejny raz rozegrane zostały na obiektach sportowych Politechniki Lubelskiej.  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie reprezentowali:
Ergometr wioślarski.
Kategoria Open Kobiet
IV m. – Natalia Głogowska – pokonała dystans 530 m. (2 minuty). Do „pudła” zabrakło 6 metrów…
Kategoria Open Mężczyzn
I m. – Sebastian Soból          – 943 m. (3 minuty).
III m. – Bartłomiej Wójcicki - 920 m. - zeszłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski.
VI m. Maciej Skórka            – 905 m. ( ex aequo)
Kategoria lekka – do 75 kg.
II m. – Jakub Bauman          – 874 m.,
IV m. – Taras Marchenko    – 857 m.
„Wioślarze” Mechanika Dęblin awansowali do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Warszawie, w pierwszy weekend grudnia. Miłosz Sitkiewicz, z powodu odniesionej kontuzji m. dwugłowego, nie wziął udziału w zawodach.
Niestety tenisiści ( w silnie obsadzonym turnieju) uplasowali się na miejscach nie zapewniających udziału w grudniowych Mistrzostwach Polski.

Autor: Artur Pacholski