ZBIÓRKA KORKÓW PLASTIKOWYCH DLA OLIWKI

Oliwka to 3 letnia mieszkanka Dęblina, która każdego dnia dzielnie walczy o lepszą przyszłość. Urodziła się z porażeniem nerwów twarzowych, niewykształconą lewą dłonią i brakiem mięśnia piersiowego. Codzienność Oliwki to ciągła rehabilitacja i wizyty u specjalistów. Szansą na lepszą przyszłość są comiesięczne turnusy elektrostymulacji nerwów twarzowych, operacja dłoni i jej protezowanie, operacja rekonstrukcyjna nerwu twarzowego w USA, a w dalszej przyszłości rekonstrukcja mięśnia piersiowego.

Nie wyrzucaj nakrętek, przyłącz się do akcji i zbieraj razem z nami! Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym.
Zachęcam cała społeczność internacką i uczniów naszej szkoły, nauczycieli, pracowników administracyjnych i wszystkich ludzi wrażliwych do aktywnego włączania się w prowadzoną  zbiórkę nakrętek plastikowych dla małej Oliwki.

Akcję w Internacie prowadzi pani Kozicka Karolina. W holu na parterze znajduje się kosz, do którego można wrzucać korki. 

 

 

 

„Robiąc tak niewiele, tak wiele pomagamy”.

Autor: K. Kozicka