Otwarty Uliczno-Przełajowy Bieg 3. Majowy o „Błękitną Wstęgę Wisły”

Reprezentacja biegaczy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, uczciła w Puławach uroczystości związane z upamiętnieniem obchodów uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Pobiegli w Puławach, podczas Otwartego Biegu Uliczno-Przełajowego o „Błękitną Wstęgę Wisły”.

Pobiegli, uczcili, wygrali… Tak w skrócie można określić występ ekipy „Mechanika”, którzy zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej i szczelnie „obsadzili pudło” w kategorii 2002/2003 zajmując kolejno:
I m-ce Taras Marchenko 4 TE (abiturient),
II m-ce Jakub Bauman 3 TK4,
III m-ce Dominik Stańczak 4 TI (abiturient). Brawo panowie!
„Mechanicy” Dęblin zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej zdobywając 162 pkt. Kolejne ekipy zdobyły odpowiednio 88, 47, 28 i 17 pkt.
Przed młodymi biegaczami ZSZ nr 1 Dęblin jeszcze trochę czasu, wysiłku treningowego
i potu. Dzisiaj uplasowali się, pod nieobecność Kacpra Karpińskiego i Miłosza Sitkiewicza, na miejscach poza podium. Dodać należy, że walczyli dzielnie i zdecydowanie przyczynili się do drużynowego zwycięstwa dęblińskiego teamu.
„Młodzi” roczniki 2004/2006 linię mety przekroczyli w następującej kolejności:
Patryk Paćkowski – 1 TE, Patryk Pogada – 1 TK, Karol Kuś – 2 T M, Kacper Mikusek 1 TK (dwukrotnie na trasie wracał po numer startowy), Kamil Szlendak 1 TE.
Młodzi „głowy do góry” – wszystko przed wami…