Konkurs wbijania gwoździ, wkręcania wkrętów i skręcania elementów.

W dniu 29.04.2022 w hali 31 Pracowni Zajęć Praktycznych odbył się konkurs „wbijania gwoździ, wkręcania wkrętów i skręcania elementów”. Organizatorem zawodów był Pan Krzysztof Jagiełło. Konkurs zorganizowany był dla klasy II TK, ale swoich umiejętności manualnych spróbowali również uczniowie klasy IIITE i ITE.

W zawodach wzięło udział 14 uczniów. Konkurs polegał na wbiciu sześciu gwoździ 3” i trzech gwoździ 4” w zaznaczone miejsca w kantówce drewnianej oraz wkręceniu ośmiu wkrętów 4x50 i czterech 4x40. Drugie zadanie polegało na skręceniu dwóch kątowników czterema śrubami M10x50 w jak najkrótszym czasie.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Krzysztof Kowalski z czasem 04:40:17

II miejsce – Karol Siwiec z czasem 05:10:69

III miejsce –Krzysztof Wojewoda z czasem 05:12:43

Podczas konkursu panowała atmosfera rywalizacji, zaangażowania i dobrej zabawy.

Komisja konkursowa:

Kłos Mariusz