Sukces Pani Małgorzaty Radomskiej i Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie w Plebiscycie Edukacyjnym Kuriera Lubelskiego!

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i medali w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Kurier Lubelski.  W uroczystości udział wzięła Pani Małgorzata Radomska, nauczycielka naszej szkoły.

Bardzo nam miło poinformować, żePani Małgosia zajęła I miejsce w powiecie ryckim w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej i otrzymała tytuł ,,Nauczyciel na medal” . To nie koniec sukcesów, nasza nauczycielka otrzymała także zaszczytne V miejsce w województwie lubelskim w tej kategorii. Wyróżnienie w pełni zasłużone, bo Pani Małgosia to nauczycielka całym sercem oddana swojej pracy i młodzieży, ,,dobry duch” naszej szkoły.

To nie koniec sukcesów. Również nasza szkoła – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie - w tym plebiscycie zajęła I miejsce w powiecie ryckim w kategorii Szkoła Roku. Nagrodą za to wyróżnienie jest voucher w wysokości 3000 złotych na promocję placówki na łamach ,,Kuriera Lubelskiego” – organizatora plebiscytu. Bardzo się z tej nagrody cieszymy.

Wszystkie nagrody wręczył Pan Wojciech Pokora – redaktor naczelny "Kuriera Lubelskiego".

Pani Małgosi życzymy dalszych sukcesów!

Autor: Zespół redakcyjny