Informacje rekrutacyjne

Z przyjemnością zawiadamiamy, że rusza nabór do projektu „EUROPEJSKIE UMIEJĘTNOŚCI – ZAWODOWY START” - Program Erasmus+, Akcja kluczowa - Mobilność edukacyjna; Typ akcji: Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego.

Uczestnikami projektu mogą być uczennice/uczniowie kształcący się w zawodach technik mechanik lotniczy/ technik awionik, którzy w dniu wyjazdu będą uczniami klasy III lub IV, nie uczestniczyli jak dotąd w podobnym projekcie mobilności oraz znają język angielski lub hiszpański w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Nabór dotyczy grup wyjeżdżających w styczniu oraz marcu 2019r.

Zasady naboru:

• Uczeń jest zobowiązany zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie [pobierz];
  • Dokumenty rekrutacyjne (załączniki nr 2-5 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa  w projekcie)  przyjmuje sekretariat szkoły (pokój nr 5) - Pani Jolanta Chojnacka oraz Pani Edyta Fuksiewicz.
  • Termin złożenia dokumentów: od 18 do 28 czerwca 2018;
  • O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie będzie decydować suma punktów przyznana za kryteria szczegółowe określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy:pobierz

Oświadczenie kandydata: pobierz

Zgoda rodzica: pobierz

Opinia wychowawcy: pobierz

Zapytania w sprawie projektu:

Artur Misiak

e-mail: slim74@tlen.pl