Biegacze ZSZ nr 1 w Dęblinie pobiegli by uczcić pamięć patrona szkoły gen. Franciszka Kleeberga.

Drużynowe zwycięstwo. Wola Gułowska 25.04.2018 r.
Po raz kolejny zwyciężyli łączną klasyfikację drużynową (K + M), pokonując m.in. „odwiecznego rywala” – drużynę gospodarzy z Adamowa.

Bardzo dobry bieg Weroniki Paciorek na dystansie 1100 m. -  jedynej przedstawicielki płci pięknej - zapewne uskrzydlił męską cześć reprezentacji szkoły … „i pobiegli jak po swoje’’.
Popularna „Wera’’-  za zachowanie fair play - zebrała brawa od kibicujących na trasie biegu.
Nie wyprzedziła bardzo wyczerpanej zwyciężczyni biegu, zawodniczki gospodarzy, która linię mety przekraczała niemalże na „czterech”…
      W biegu chłopców ( 1500 m. ) kłopoty zdrowotne Artura Pawlika uniemożliwiły  mu walkę o podium. Jednakże doskonała postawa pozostałych reprezentantów szkoły pozwoliła uzyskać dużą przewagę punktową nad kolejną drużyną i zająć ponownie niekwestionowane pierwsze miejsce.
Indywidualne miejsca naszych zawodników:
1. Denis Dubuk, 2. Michał Miziński, 3. Marcin Florecki, 4. Maciej Walasek, 5. Mateusz Czerski, 6. Artur Pawlik, 7. Szymon Pasturczak.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!