Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż Sala sportowa ZSZ nr 1 w Dęblinie 17.05 2022r.

Mistrzostw szkoły w skoku wzwyż zgromadziły nadspodziewanie dużą ilość zawodników. Do zawodów przystąpiła jedna przedstawicielka płci pięknej – Magdalena Raczyńska oraz 20 chłopców. Rywalizacja stała na dobrym, sportowym poziomie, nie zabrakło też emocji.

Bezkonkurencyjna w kategorii dziewcząt Magdalena Raczyńska 2 TK, pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 120 cm.  Szanse na uzyskanie znacznie lepszego wyniku były duże. Wśród chłopców rywalizacja trwała do ostatnich prób. Jako jedyny wysokość 160 cm. (w pierwszej próbie), pokonał Bohdan Aliev z kl. 2 TE zajmując 1. Miejsce w konkursie. Niestety podejścia do kolejnej wysokości 163 cm. trzykrotnie spalił.
Swoje próby na wysokości 157 cm. zakończyli (i zgodnie z regulaminem konkursu) na 2 i 3 miejscu uplasowali się uczniowie klasy 3 E4 Adrian Prządka i Szymon Krupiński, 4. miejsce Dawid Białomyzy 2 TE.
Miejsca Vi VI pokonując odpowiednio poprzeczkę zawieszona na wysokości 151 i 148 cm. zajęli: Pavlo Denysenko 2 TI i Kamil Ogórek 3 T KE.
Kolejne miejsca:
7. Cieśla Patryk 3 E4,                                  14. Sitkiewicz Miłosz 2 TE,
8. Brudkowski Cezary 2 TK,                      15. Barushev Andrii 3 I 4 B,
9. Dymiński Bartosz 2 TE,                          15.Bezrukov Nikita 2 TI,
10. Kostenko Viktor 2 TL,                          17.Tyszkiewicz Grzegorz 2 TL,
11. Darowny Jakub 3 TKE,                         18. Mańkowski Daniek 1 TE,
12. Stachowski Kacper 2 TK,                      19. Ochal Szymon 2 TK,
13. Melnychuk Illia 2 TL,                            20. Lapichau Yevhenii 2 TK

Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom!

Autor: Artur Pacholski