Mobilność II - rekrutacja

ERASMUS+Z przyjemnością zawiadamiamy, że rusza nabór do projektu „ZAWODOWCY Z DĘBLINA NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY - EDYCJA 2” - Program Erasmus+, Akcja kluczowa - Mobilność edukacyjna; Typ akcji: Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego - MOBILNOŚĆ II

Uczestnikami projektu mogą być uczennice/uczniowie kształcący się w zawodach technik elektryk lub technik informatyk, którzy w dniu wyjazdu będą mieli ukończone 17 lat, nie uczestniczyli jak dotąd w podobnym projekcie mobilności oraz znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Nabór dotyczy mobilności która odbędzię się jesienią 2022r.

Zasady naboru:

Uczeń jest zobowiązany zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne (załączniki nr 1-4 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie) należy wydrukować w kolorze. Wypełnioną dokumentację przyjmuje sekretariat szkoły (pokój nr 5) - Pani Jolanta Chojnacka oraz Pani Edyta Fuksiewicz.
Termin złożenia dokumentów: od 31 stycznia do 11 lutego 2022 do godziny 14.00;
O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie będzie decydować suma punktów przyznana za kryteria szczegółowe określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.
Załączniki:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie: pobierz

Formularz zgłoszeniowy: pobierz

Oświadczenie kandydata: pobierz

Zgoda rodzica: pobierz

Opinia wychowawcy: pobierz

Pytania dotyczące projektu można kierowac do koordynatorów:

Artur Misiak

e-mail: zsz1misiak@gmail.com