Charytatywny kiermasz ciast

25 kwietnia 2024r w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. Celem tej akcji była zbiórka pieniędzy na dofinansowanie zakupu windy do przewozu łóżek w "Fundacja Hospicjum - Razem możemy więcej" w Stawach. Przez cały dzień nasi szkolni wolontariusze sprzedawali ciasta, ciasteczka, babeczki i galaretki z owocami na przerwach międzylekcyjnych. Słodkości kupowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły otrzymując jednocześnie naklejkę na pamiątkę okazanego wsparcia.

Wszystkie ciasta zostały sprzedane, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami. Wynik zbiórki to 1553zł i 79 gr., które przekazaliśmy przedstawicielowi „Fundacji Hospicjum – Razem możemy więcej”. Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kiermasz charytatywny, ponieważ akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania słabszym, chorym, robienia czegoś dla innych i zachęcamy do działania na rzecz innych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w naszą akcję i okazali wielkie serce, uczniom oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc i wsparcie w organizacji przedsięwzięcia w naszej szkole. Dzięki Waszej solidarności pokazaliśmy, że wspólna praca w szczytnym celu może dać wiele radości i satysfakcji. Udowodniliście, że jesteście wrażliwi na potrzeby innych. Dziękujemy! Dobro  powraca!

Autor: Anna Strumnik