Szkolne Mistrzostwa w Biegu na Orientację

2 czerwca 2023r. z okazji Dni Dęblina na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1  i Zespołu Przedszkolno-Szkolnego nr 3 odbyły się  Szkolne Mistrzostwach w Biegu na Orientację. Do rywalizacji w biegu z mapą przystąpiła pięcioosobowa reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Vladyslav Malyshev, Kiryll Valynets kl. 2tl, Kacper Adameczek kl. 1tl, Yauheni Lapichau kl. 3tm oraz Jakub Kowalewski kl. 3ti.

Uczniowie naszej Szkoły kolejny raz mogą pochwalić się swoimi sukcesami.  Spośród uczestników startujących w kategorii szkół ponadpodstawowych to właśnie oni stanęli na podium, zajmując kolejno:

I miejsce – Kiryll Valynets klasa 2tl

II miejsce – Vladyslav Malyshev klasa 2tl

III miejsce - Yauheni Lapichau klasa 3tm

Najlepszym zawodnikom medale i dyplomy uznania wręczyli  Burmistrz Dęblina, pani Beata Siedlecka oraz – w imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego, jednego  ze współorganizatorów imprezy – mjr Piotr Szuwara.

Cieszymy się z Waszych sukcesów. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom woli walki.

Autor: E. Bakiera, A. Pacholski