Rejonowy Turniej Piłki Nożnej „Orlik” SP nr 2 Ryki 18.04.2023r. V-ce Mistrzostwo Rejonu

Rejonowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany na boisku „Orlik” SP nr 2 w Rykach gościł mistrzów czterech powiatów naszego rejonu. Na turniej przybyli przedstawiciele powiatu Opola Lubelskiego – szkoła z Poniatowej, puławskiego – szkoła puławska, lubartowskiego – szkoła z Lubartowa i ryckiego – ZSZ nr 1 Dęblin.

Wygrana, w pierwszym meczu z Poniatową, zapewniła „Mechanikom” z Dęblina udział w spotkaniu finałowym ze zwycięską drużyną drugiej pary turniejowej, drużyną z Puław, która pokonała reprezentantów Lubartowa.
Finałowe spotkanie nie układało się szczęśliwie. Od początku meczu musieliśmy „gonić wynik”. Niestety w końcówce spotkanie puławianie wykorzystali sytuację strzelecką i pokonali nas 3:2.
Skład naszej drużyny:

Światek Eryk, Kępka Jakub 4 TL, Cieśla Patryk 4 E4, Sitkiewicz Miłosz 3 TE, Królik Bartosz, Lipiec Bartosz, Maciej Komosa 2 TL, Capała Mikołaj 1 TE, Milde, Igor Ciara 1 TL.

Najlepszym zawodnikiem i strzelcem 3. turniejów ZSZ nr 1 w Dęblinie został
Eryk Światek.
W składzie zabrakło kontuzjowanego Sebastiana Jawoszka, Viktora Kostenko
i pauzującego za karki Igora Świątek.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Autor: Artur Pacholski