"Pożegnanie czwartoklasistów"

W czwartek przed zakończeniem roku szkolnego ostatnich klas w internacie odbyło się pożegnanie najstarszych mieszkańców naszej placówki. Nasi wychowankowie zostali pożegnani słowami wychowawców:

Dziękujemy za to, że mogliśmy na Was liczyć, że było dzięki Wam zabawnie, a dzięki co niektórym mieliśmy ciekawe atrakcje. Że często rozmawialiśmy, żartowaliśmy i ten czas tak dobrze nam upłynął. Będziemy mieć z Wami cudowne wspomnienia, zapamiętamy Was jako Ci którzy dali nam wychowawcom dużo dobra.

Jesteśmy dumni ze mogliśmy być w tym czasie dorastania z Wami. To dla nas zaszczyt mieć tak wyjątkowych młodych ludzi obok siebie.

 

Dostali też życzenia od Młodzieżowej Rady Internatu, które zaprezentował Jakub Kowalczyk.

Podczas spotkania wyświetlony został film ze wspomnieniami z internatu. Grupa, która niebawem opuści internat dostała na pamiątkę kubki z zabawnym napisem. Wychowankowie podziękowali za przygotowaną uroczystość na zakończenie, a także wymienili jak bardzo są wdzięczni wychowawcom za włożony trud i serce w to, co robimy dla mieszkańców internatu.

Mamy nadzieję, że będzie miło wspominać nas i wszystkie chwile, które wydarzyły się w murach Internatu ZSZ nr 1 w Dęblinie. Jesteśmy otwarci na dalsze rozmowy po nocach, rozwiązywanie problemów i wysłuchiwanie… tym razem, o waszych sukcesach zawodowych i zakładanych rodzinach. Opowieściami o Waszych dalszych losach nie dajcie nam o sobie zapomnieć. 

Wychowawcy.

Autor: K.P.