Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Drużynowym

Tegoroczne rozgrywki Tenisa Stołowego Drużynowego o Mistrzostw Szkoły zgromadziły 8 drużyn, niestety tylko męskich drużyn. Turniej rozegrany został „ruskim systemem” tj. do dwóch przegranych spotkań. Mistrzowie i Vice mistrzowie zeszłorocznego zmagań zostali rozstawieni. Pozostałe zespoły dolosowano.

Zwycięzcami turnieju ponownie zostali Sebastian Jawoszek 3 TE i Sebastian Soból 4 E4, którzy po wyrównanym spotkaniu, w meczu finałowym, pokonali dobrze dysponowanych Mikołaja Rybkowskiego kl. 4 TE i Szymona Zdunka 4 TE.
Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Gabriela Sowa/Emila Dusińskiego, czwarta/piąta lokata przypadła drużynom Macieja Skórka/Miłosza Sitkiewicza i Igora Ciara/Igora Świątek.

Na 6-8 miejscu zmagania zakończyli Kajetan Kozicki/Piotr Małysz, Mateusz Zalech/Szymon Wójcik i Barushev Andrii/Krystian Kozieł.