Studniówka 2023

Studniówka jest w życiu każdego maturzysty wyjątkowym momentem, w którym uświadamia sobie upływ czasu i dostrzega, że za symboliczne sto dni odbędzie się egzamin maturalny.

W sobotnią noc 14 stycznia 2023 r. w lokalu ,,Wisełka ‘’ w Stężycy uczniowie naszych Pilników - klasy 4i4a, 4e4, 4kl4, 4i4b bawili się na Balu Studniówkowym wraz ze swoimi Partnerami, Rodzicami, Dyrekcją, Wychowawcami, Nauczycielami i Zaproszonymi Gośćmi, wśród których znaleźli się: wicestarosta Powiatu Ryckiego Pani Monika Kośmińska, Dyrektor Zakładów Linii Kolejowych w Lublinie Pan Andrzej Matysiewicz, Naczelnik Sekcji Eksploatacji Dęblin Pani Krystyna Gowin, Pani Jolanta Kiebzak - wieloletni Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 w Dęblinie, Pan Tomasz Jaśkowski - były wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie. O godzinie 19.00 Dyrektor naszej szkoły Pan Artur Misiak dokonał otwarcia balu oraz życzył młodzieży szczególnych wrażeń i wspaniałej zabawy. Prowadzący uczniowie - Wiktor Stępień i Anton Pasternak w imieniu wszystkich maturzystów złożyli podziękowania na ręce Dyrekcji, Wychowawców: Pań: Natalii Gancarskiej, Urszuli Pacholskiej, Anny Strumnik oraz Panów: Andrzeja Teodorowicza i Artura Pacholskiego i Rodziców, a następnie wręczyli im kwiaty . Następnie delegacja uczniów wraz ze swoimi wychowawcami zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem Pani Zofii Samuły - instruktor tańca. Przez całą noc imprezę rozkręcał DJ Serek puszczając nam przeboje ostatnich lat. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję zatańczyć między innymi taniec belgijski, macarenę oraz lambadę. Ta wyjątkowa noc będzie tworzyć kolejną kartę historii naszej szkoły i życia młodych ludzi, stających na progu dorosłości.