ŚWIĘTUJEMY 'DZIEŃ CHŁOPAKA"

Dzień Chłopaka to święto, które w Polsce przypada 30 września. Z niewielkim opóźnieniem, bo 3 października mieszkanki Internatu wspólnie z panią  Karoliną i Moniką zorganizowały z tej okazji wiele niespodzianek. Chłopcy zostali zaproszeni do szkolnej stołówki, gdzie dziewczynki złożyły życzenia chłopcom i zaprosiły do wspólnej zabawy. Konkurencje, które zostały przeprowadzone pozwoliły wyłonić w naszym internacie „Super Chłopka”. O ten tytuł walczyło siedmiu kandydatów, którzy musieli wziąć udział w 4 konkurencjach: najlepiej tańczący chłopcy, obieranie i krojenie cebuli, namalowanie swojego autoportretu, gorące krzesła. Konkurencje oceniało jury w składzie: przewodniczące – Kozicka Karolina i Monika Krupa oraz członkowie - wszystkie  dziewczęta.

Każdy z siedmiu kandydatów był jedyny w swoim rodzaju, jednak musieliśmy wyłonić trzech najlepszych. Tytuł „Super Chłopaka’ otrzymali: Sysoyev Eghor, Stasiunyk Vladyslav, Kowalczyk Jakub.

Chłopcy otrzymali medale z symbolem „SUPER CHŁOPAKA” i słodki upominek.

Dziewczyny przygotowały dla swoich kolegów także drobne upominki.

Było to popołudnie pełne wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Nasi chłopcy spisali się na medal, oby takich dni było więcej.

Autor: K. Kozicka