Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej z okazji Dnia Chłopaka.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej rozegrane zostały przy pięknej, słonecznej pogodzie. Zaproszenie do udziału w turnieju przyjęło 11 klas. Turniej rozegrany został systemem pucharowym, na szkolnym boisku „Orlik”.

Rozstawienie klas czwartych spowodowało, że młodsze reprezentacje nie grały, w pierwszej fazie rozgrywek, z teoretycznie silniejszymi rywalami.
Zwycięstwo w turnieju zapewnili sobie uczniowie klasy 2 TL, wygrywając wszystkie swoje mecze bez straty bramki. W finałowym spotkaniu pokonali 1:0 pretendentów do tytułu Mistrza Szkoły - klasę 4 TLI.
„Maturzyści”, po krótkim odpoczynku nie zdołali powstrzymać, tego dnia lepiej dysponowanych, młodszych „kolegów po fachu”.
Klasa 4 TE 4 zajęła najniższy stopień podium, 3 TE czwarte miejsce.
Miejsca 5 – 7 zajęły klasy: 3 TL, 1 TL, 1 TE;
                8 – 11 klasy: 2 TE, 2 TK, 1 TI, 1 TK.

Skład Mistrzów Szkoły:
Komosa Maciej, Królik Bartosz, Lipiec Bartosz, Maciąg Bartłomiej, Sovetkanov Miras, Valynets Kyrill, Stefaniak Alan.

V-ce Mistrzowie Szkoły:
Cygan Maciej, Gawryjołek Kacper, Kępka Jakub, Linek Wiktor, Światek Eryk, Kosek Patryk.

Zdobywcy 3 miejsca:
Cieśla Patryk, Gesek Andrzej, Krupiński Szymon, Piotrowski Maciej, Prządka Alan, Soból Sebastian, Wieczorek Kamil.

Mecz o 3. miejsce nie został rozegrany. Klasa 3 TE oddała mecz walkowerem. Powodem była odnowiona kontuzja czołowego zawodnika.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i grę „fair play.

Autor: Artur Pacholski