Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nowości

Nowości

Artykuły

Wyjazd na wykłady w ramach projektu...

W dniu 4 czerwca 2019 r. uczniowie klas II i III Technikum Informatycznego naszej szkoły pod opieką A. Aleksiewicz , M. Bratoszewskiej i I. Zugaj uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
Czytaj więcej o: Wyjazd na wykłady w ramach projektu „Dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku pracy”

MATEMATYKA WYSOKICH LOTÓW WIELKI SUKCES...

Uczeń Serhii Vizgalin z klasy IV tl zajął drugie miejsce w IX edycji konkursu MATEMATYKA w TECHNICE dla TECHNIKA i zdobył główną nagrodę – INDEKS Politechniki Lubelskiej.
Czytaj więcej o: MATEMATYKA WYSOKICH LOTÓW WIELKI SUKCES !!! - II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Nasi ponownie najlepsi!!!!!!

W dniu 27  marca 2019 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach odbył  się etap powiatowy XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Czytaj więcej o: Nasi ponownie najlepsi!!!!!!

Dzień Otwarty 2019 - niebywały sukces!!!

15 marca 2019 roku  Zespół Szkół Zawodowych nr 1w Dęblinie gościł w swoich podwojach gimnazjalistów oraz uczniów klas ósmych chcących poznać naszą szkołę.  Takich tłumów się nie spodziewaliśmy!  Odwiedziła nas młodzież ze szkół dęblińskich jak i okolicznych:...
Czytaj więcej o: Dzień Otwarty 2019 - niebywały sukces!!!

Nasi górą!!!

    W dniu 14 marca 2019 r. na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyły się eliminacje miejskie XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.    
Czytaj więcej o: Nasi górą!!!

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg-Plus

Dnia 13 marca o godz. 8:45 odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg-Plus. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań historycznych , aktywizacja młodzieży, promowanie szkoły i uczniów  uzdolnionych,  umacnianie więzi z Polską, a także kształtowanie szacunku do wartości...
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Konkurs Historyczny Krąg-Plus

Check IT'19

5 marca, po raz kolejny, uczniowie klas informatycznych wzięli udział w konferencji CHECK IT'19. Była to już szósta edycja jednego z największych wydarzeń informatycznych w Województwie Lubelskim.
Czytaj więcej o: Check IT'19

FINAŁ KONKURSU MATEMATYKA W TECHNICE DLA...

 4 marca 2019 r. na Wydziale Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej odbył się ostatni etap konkursu "Matematyka w Technice dla Technika". Wśród 20 finalistów z województw lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego, walczących o główną nagrodę, znalazł się Serhii Vizgalin, uczeń...
Czytaj więcej o: FINAŁ KONKURSU MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA - EDYCJA IX

Olimpiada z języka rosyjskiego

Udział w Olimpiadzie z języka rosyjskiego od lat stał się częścią tradycji naszej szkoły. Jesienią ubiegłego roku ponad 20 uczniów z różnych klas naszego Technikum wzięło udział w etapie szkolnym.
Czytaj więcej o: Olimpiada z języka rosyjskiego

Informacja

Wszystkim nauczycielom i emerytowanym pracow nikom szkoły przypominamy o obowiązku złożenia informacji o dochodach do końca marca 2019r. w sekretariacie szkoły. Jednocześnie informujemy, że w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zostały wprowadzone zmiany. Prosimy o...
Czytaj więcej o: Informacja