Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nowości

Nowości

Artykuły

Projekt "Niepodległa" - Lekcja...

W piękny, sobotni poranek 17 kwietnia 2018r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1  im.Gen. F.Kleeberga  w Dęblinie(informatycy, elektrycy, mechanicy) z uczestniczyli w projekcie edukacyjnym „NIEPODLEGŁA”. Jednym z etapów była wycieczka historyczna do Muzeum Sił...
Czytaj więcej o: Projekt "Niepodległa" - Lekcja muzealna

Spot reklamowy Grupy PKP

Spółki kolejowe w Grupie PKP, które współpracują ze szkołami średnimi i oferują zatrudnienie absolwentom wypracowały treść przekazu jaką ukazuje poniższy spot. Z przyjemnością prezentujemy spot reklamowy branży kolejowej:
Czytaj więcej o: Spot reklamowy Grupy PKP

Wideorelacja z Dnia Otwartego

W zakładce "Strefa Video" znajduje się filmowa relacja z Dnia Otwartego Szkoły. Relację udostępnia nam Magnes.TV. Zachęcamy do oglądania!!!
Czytaj więcej o: Wideorelacja z Dnia Otwartego

Dzień Otwarty

28 marca 2018 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 otworzyła szeroko drzwi dla wszystkich gimnazjalistów, którzy chcieli poznać naszą szkołę. Zainteresowanie naszą ofertą było w tym roku wyjątkowo duże i życzliwe. Odwiedziło nas wielu gości, a wśród nich...
Czytaj więcej o: Dzień Otwarty

Uroczyste zakończenie MTT

Dnia 20 marca 2018 r. na Politechnice Lubelskiej, z udziałem wielu dostojnych gości, odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników VIII edycji konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”.
Czytaj więcej o: Uroczyste zakończenie MTT

Nasi Olimpijczycy.

   Udział w Olimpiadzie z języka rosyjskiego od lat stał się częścią tradycji naszej szkoły. Jesienią ubiegłego roku ponad 20 uczniów z różnych klas naszego Technikum wzięło udział w etapie szkolnym. Trzem z nich udało się zakwalifikować do etapu Okręgowego.
Czytaj więcej o: Nasi Olimpijczycy.

FINAŁ KONKURSU MTT

Nasz uczeń Tomasz Bąska jako jedyny z powiatu ryckiego i okolic wziął udział w etapie finałowym konkursu  „Matematyka w technice dla technika”. Najlepsi uczestnicy rozwiązywali zadania 27 lutego 2018 roku w sali Ox.130 Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej.
Czytaj więcej o: FINAŁ KONKURSU MTT

INFORMACJA

Komisja socjalna w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie przypomina,  że do końca marca upływa termin składania corocznych oświadczeń o dochodach.  
Czytaj więcej o: INFORMACJA

Studniówkowy zwiastun

Zobaczcie jak bawiliśmy się na tegorocznej stdniówce!! Videomat Kozienice - firma, która obsługiwała naszą studniówkę, nagrała zwiastun z tegorocznej imprezy.
Czytaj więcej o: Studniówkowy zwiastun

Studniówka 2018r

„Zawżdy tak to bywało, Gdy 100 dni nauk zostało, Wielce godni żakowie, Biesiadowali na zdrowie!” Studniówka jest w życiu każdego maturzysty wyjątkowym momentem, w którym uświadamia sobie nieubłagany upływ czasu, dostrzega, że za symboliczne sto dni odbędzie się matura i...
Czytaj więcej o: Studniówka 2018r