Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 27
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

I ETAP LIGI PRZEDMIOTOWEJ Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

6 marca o godz. 9.35 w naszej szkole odbył się I etap Ligi Przedmiotowej z Języka Rosyjskiego. Uczniowie mieli za zadanie uzupełnić test, którego zadania leksykalno-gramatyczne dotyczyły działu człowiek. Wszyscy uczestnicy bardzo się starali, jednakże tylko 3 osoby mogą przejść do kolejnego etapu.

Czytaj więcej o:

Dzień Kobiet

Dzień kobiet to okazja, by mężczyźni okazali płci przeciwnej życzliwość, empatię i serdeczność. W tym dniu kobiety i dziewczęta mogą usłyszeć miłe słowa i życzenia wszelkiej pomyślności. Tak też było i w naszej szkole.  Chłopcy z klasy Itk,  życząc koleżankom i wychowawczyni dużo zdrowia i szczęścia wręczyli kwiaty, które niezmiennie kojarzą się z tym świętem. Mimo, że jest nas tak niewiele to zawsze jesteśmy doceniane. Dziękujemy bardzo ;)

Czytaj więcej o:

„Koktajle owocowe”

                  W naszym Internacie po raz kolejny odbyły się zajęcia kulinarne. Tym razem postanowiliśmy przygotować koktajle owocowe. Moda na koktajle z owoców i warzyw nadal trwa i coraz więcej osób przygotowuje je w domu.    

               Koktajle mają wiele zalet tj. min – dodają energii, można je tworzyć z ulubionych składników na wiele sposobów. Pierwszym przygotowanym przez wychowanki był koktajl bananowy, drugi truskawkowy a trzeci z owoców leśnych.

              Po degustacji zgodnie orzekliśmy, że koktajle są bardzo smaczne i będziemy często ich przygotowywać.

Czytaj więcej o: