Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Spot reklamowy Grupy PKP

Spółki kolejowe w Grupie PKP, które współpracują ze szkołami średnimi i oferują zatrudnienie absolwentom wypracowały treść przekazu jaką ukazuje poniższy spot.

Z przyjemnością prezentujemy spot reklamowy branży kolejowej:

Czytaj więcej o:

Grand Prix Polski Południowo – Wschodniej

Miejsca 3. , 4., 5., i 6., wywalczone 8 kwietnia przez reprezentantów ZSZ nr 1 w Dęblinie,  podczas „Biegu Pierwiosnka’’ w Leszkowicach, to bardzo dobre, wysokie lokaty. Ale …??? Gdyby rywalizacja przebiegała zgodnie z kanonami LA – być może byłoby jeszcze lepiej …?! 

Czytaj więcej o:

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej – „Orlik” – I miejsce

Powiatowe zmagania sześciu ekip z Ryk i Dęblina zakończyły się zwycięstwem i awansem do półfinałów wojewódzkich (wcześniej rejonowych) reprezentacji ZSZ nr 1
w Dęblinie.

Czytaj więcej o:

Półfinałowy Turniej (Rejonowy) Piłki Nożnej – „Orlik” - II miejsce.

Przegrana  0 : 1 (podyktowany rzut karny?) w pierwszym meczu drużyny „Mechanika” Dęblin z „Puławami”, w turnieju o awans do finałów wojewódzkich, przekreśliła szanse na reprezentowanie powiatu ryckiego, w finale wojewódzkim przez jedną ze szkół powiatu ryckiego.

Czytaj więcej o:

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe - I Miejsce dla ZSZ nr 1 Dęblin

Zasłużonym zwycięstwem dęblińskiego „Mechanika” zakończyły się powiatowe drużynowe zawody biegowe, mające na celu wyłonienie Mistrza Powiatu. Zwycięzca reprezentować będzie nasz powiat podczas zawodów półfinałowych(rejonowych).

Czytaj więcej o:

Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe - V-ce Mistrz Rejonu Mechanik Dęblin.

Do rywalizacji przystąpiły po dwie drużyny z Lubartowa i z Puław oraz jeden team z powiatu ryckiego – ZSZ nr 1 Dęblin. Do zwycięstwa w rejonowej drużynowej rywalizacji nad ekipą ZS nr 2 w Lubartowie zabrakło bardzo niewiele – 3 punkty.

Czytaj więcej o: