Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl

Adres

08-530 Dęblin
ul. Tysiąclecia 3
tel. 81 883 02 74
internat: 693 346 689
e-mail:zsz1deblin@interia.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

… na kazimierskim stoku …

Wspaniała zabawa w zimowej aurze, z elementami nauki jazdy na nartach, towarzyszyła młodzieży ZSZ nr 1 w Dęblinie podczas dwóch tegorocznych wyjazdów  na kazimierski stok.
Pogoda dopisała, humory także, chociaż nie obeszło się bez bliskich spotkań z białym puchem.

Czytaj więcej o:

Mistrzostwa Dęblina w Piłce Siatkowej Chłopców

Zwycięstwo 2 : 0 z ZSO w Dęblinie i nieznaczna przegrana w finałowym spotkaniu z ZSZ nr 2 w Dęblinie pozwoliły  naszym siatkarzom walczyć w eliminacjach powiatowych, które tylko zwycięzcom zagwarantują udział w turnieju rejonowym.

Czytaj więcej o:

V-ce Mistrzowie Powiatu w Piłce Siatkowej

            Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców rozpoczęliśmy od zwycięstwa 2 : 0 nad Mistrzem Ryk – ZSZ nr 2. Niestety w finałowym spotkaniu przyszedł kryzys, i ustąpiliśmy pola chłopakom z dęblińskich „Garów” …

Czytaj więcej o:

Bieg Tropem Wilczym Sezon 2018

Słoneczna zimowa pogoda towarzyszyła biegaczom, którzy uczcili pamięć żołnierzy wyklętychpodczas VI Biegu Tropem Wilczym. ZSZ nr 1 w Dęblinie reprezentowała siedmio osobowa ekipa zawodników biegająca na trzech z czterech dystansów.

Czytaj więcej o:

V Miejsce Mix’tów w Turnieju o Puchar dyrektora ZSO

Turniej Piłki Siatkowej tzw. Mix’tów ( regulaminowa minimalna ilość  - dwie zawodniczki na parkiecie ) zakończyliśmy na wysokim piątym miejscu.
Apetyty były większe.

Czytaj więcej o:

Nasi Olimpijczycy.

   Udział w Olimpiadzie z języka rosyjskiego od lat stał się częścią tradycji naszej szkoły. Jesienią ubiegłego roku ponad 20 uczniów z różnych klas naszego Technikum wzięło udział w etapie szkolnym. Trzem z nich udało się zakwalifikować do etapu Okręgowego.

Czytaj więcej o: