Artur Pawlik nagrodzony przez Starostę Powiatu Ryckiego za osiągnięcia sportowe!

17 maja 2017r. odbyła się uroczystość wręczenia Sportowych Nagród Starosty Ryckiego oraz podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej Szkoły Artur Pawlik z klasy 3tea. Nagrodę za szczególne osiągnięcia wręczała Arturowi Przewodnicząca Rady Powiatu Pani Hanna Czerska Gąsiewska oraz Starosta Rycki Pan Stanisław Jagiełło.

Wśród dokonań sportowych Artura Pawlika wyróżnić należy zdobycie w roku 2015 tytułu Mistrza Polski w Mieszanych Sztukach Walki. w roku 2016 był członkiem reprezentacji województwa lubelskiego na Mistrzostwa Polski "Od UKS-u do AZS-u" w dyscyplinie ergometr wioślarski gdzie wspólnie kolegami zdobyli drużynowo tytuł mistrzowski a w konkurencji indywidualnej zajął VII miejsce.. W sporcie szkolnym Artur jest podporą drużyny lekkoatletycznej.

Gratulujemy Ci Artur dotychczasowych dokonań i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!

Autor: T.J.