Gimnazja walczyły o Puchar Dyrektora ZSZ nr 1 w Dęblinie.

XIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych stał na dobrym siatkarsko poziomie. Rozgrywany został systemem „każdy z każdym”. Nie zabrakło długich, efektownych wymian …Tegoroczne siatkarskie boje zasłużenie wygrali reprezentanci Gimnazjum w Bobrownikach.  „Bobry” wszystkie swoje mecze wygrały 2 : 0, pokonując kolejno Gimnazjum Podebłocie, Gimnazjum nr 3 w Dęblinie drużyny A i B. Mecz o drugie miejsce Gimnazjum nr 3 w Dęblinie A vs Gimnazjum Podebłocie, zakończył się także wynikiem 2 : 0, mimo, że początek spotkania wyraźnie zdominowali uczniowie gimnazjum w Podebłociu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce - Gimnazjum w Bobrownikach op. Andrzej Kołodziej

2 miejsce -  Gimnazjum nr 3 w Dębinie A op. Cezary Podlaski

3 miejsce – Gimnazjum w Podebłociu op. Tomasz Tywanek

4 miejsce – Gimnazjum w Dęblinie B op. Cezary Podlaski

MVP – najlepszy zawodnik turnieju - Damian Konarski, reprezentant Gimnazjum w Bobrownikach.

Podkreślić należy waleczność, najmłodszych adeptów siatkarskich zmagań -uczniów klas drugich (B),  którzy są niewątpliwie przyszłością Gimnazjum nr 3 w Dęblinie.

Pozostałe zaproszone drużyny nie przybyły na turniej z przyczyn … obiektywnych.

Autor: A.P.