Zawodowcy z Zespołu szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie poszukiwani na rynku pracy!!!

Wszyscy specjaliści kształceni we wszystkich zawodach w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie są poszukiwani na rynku pracy. Współpraca z okolicznymi zakładami pracy, które otaczają patronatem naszych uczniów, a co za tym idzie, programy stypendialne, praktyki zawodowe realizowane u tych pracodawców, praktyczna nauka zawodu, liczne nagrody i ulgi np. na przejazdy kolejowe czyni nasze kierunki kształcenia jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A również wspierają naszych uczniów w ich rozwoju.

21 naszych uczniów po 3 z każdej klasy o kierunku technik mechanik i technik elektryk otrzymają nagrody pieniężne za najlepsze wyniki w nauce począwszy od I semestru roku szkolonego 2020/21.

Dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu Dyrektorowi Naczelnemu i wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszej współpracy. To cenne, że doceniają Państwo szkołę, naszych uczniów- potencjalnych pracowników firmy i wspierają naszych uczniów w rozwoju ich kariery zawodowej.

Autor: Jolanta Kiebzak